GAZETA SHEKULLI ONLINE PDF

Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika ·. Online: Topalli: “If we did not need your votes, I would have not begged you”], Shekulli, November 15, Traditional media were among the first media actors to turn to the internet, not just but also to create their online space or windows. Gazeta. Shqiptare, Shekulli.

Author: Arashitaxe Akinoll
Country: Greece
Language: English (Spanish)
Genre: Finance
Published (Last): 18 September 2015
Pages: 116
PDF File Size: 20.36 Mb
ePub File Size: 20.24 Mb
ISBN: 234-3-29440-352-1
Downloads: 18018
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Gardazilkree

Revista Online Trupi Dhe Shendeti eshte nje reviste me informacione ne gjuhen shqipe rreth shendetit, bukurise, dietave dhe ushqimeve. Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme.

Gazeta Shekullibotimi i pare i se ciles daton ne vitin ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon. Mund ta gjeni online ne faqen zyrtare www. Gazeta Korrieri Kliko ketu. Gazeta Korrieri eshte nje gazete e mirenjohur ne shtypin shqiptar e cila permban artikuj dhe shkrime nga rajoni dhe bota, lajmet me te fundit nga politika si edhe artikuj interesante nga rubrika sportive, artetkultura etj.

Gazeta Koha Jone eshte nje media e perditshme e pavarur e cila ka bere buje te madhe ne shtypin shqiptar. Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj.

Ne vitin gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Informohuni online ne faqen zyrtare www.

Gazeta Shqiptare eshte publikuar fillimisht me dhe njihet si gazeta e pare e pavarur ne Shqiperi. Ajo eshte nje gazete moderne tek e cila jane mbeshtetur dhe kane marre shembull gazeta te tjera te shtypit shqiptar. Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga politika,ekonomia, rajoni dhe bota.

Gjithashtu ne gazeten Express do te informoheni per shume materiale interesante nga sportikultura dhe moda. Eshte nder gazetat me te shitura dhe me te pelqyera ne shtypin shqiptar.

Gazeta Shqip eshte nje gazete e perditshme e pavarur e cila i perket Top Media Grup. Ne te do te informoheni me artikuj te gjithefarellojshem nga fusha te ndryshme. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Aleksander Cipa. E gjeni online ne faqen zyrtare www. Gazeta 55 eshte nje gazete e perditshme me orientim te djathte. Pronari i gazetes 55 eshte zoti Fahri Balliu.

  ESSAI OEDOMETRIQUE PDF

Gazeta Shekulli Online

Ne te do te gjeni lajme nga politika, kultura, opininone te ndryshme lajme nga bota si dhe lajme kulturore te ndryshme. Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora.

Pervec ketyre te rejave ne kete gazega do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj. Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj.

Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo. Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish. Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni artikuj te gjithefarellojshem lajmesh, nga ekonomia,sportijetashendeti etj.

Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera. Ne gazeten Kosova Press publikohen shpallje, tendera, konkurse dhe kjo gje e ben kete gazete te kete akoma edhe me shume kerkime dhe pelqyeshmeri te larte.

Online e gjeni me www. Gazeta Mapo eshte nje gazete me orientim te djathte ,nje media teper e re themelues i se ciles eshte Henri Cili. Gazeta Panorama eshte nje media e mirenjohur ne shtypin shqiptar. Redaktor i kesaj gazete eshte Robert Rakipllari.

Ka me shume se 11 vite shekuli kjo gazete botohet ne Shqiperi me nje tirazh goxha te gjere. Gazeta Rilindja Demokratike eshte gazeta e pare e periudhes se Demokracise e fjales se lire te kohes se pas pluralizmit. Ajo eshte gazeta e Partise Demokratike te Shqiperise me lajme politike kryesisht te djathta dhe me informacione interesante. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi. Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues.

Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te sheku,li nga sporti shqiptar dhe i huaj.

Artikujt qe zene vendin kryesor ne kete gazete jane artikuj nga futbolli e me pas vijne artikuj nga te gjithe llojet e tjera te sporteve si onlije 1moto GP ,tenis etj. Sporti nga bota eshte gjithashtu nje rubrike e perditshme dhe shume e kerkuar ne gazeten Sporti Ekspres. Kete gazete mund ta gjeni online ne adresen www.

  AMINOACIL ARNT SINTETASA PDF

Kjo Gazete eshte gazeta e pare shqiptare sportive. Ajo eshte botuar fillimisht me dhe sot i perket grupit mediatik Shekulli Media Grup. Administratore e kesaj gazete eshte Brixhilda Kokedhima.

Top Lista me Gazeta Shqiptare Online

Onlin Standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja nga rajoni dhe bota. Gazeta Start eshte themeluar me dhe shkulli nje media e pavarur e cila ka nje mbarevajtje mjaft te mire te punes dhe nje kerkueshmeri te kenaqshme.

Kete media e gjeni online ne faqen zyrtare www. Gazeta Telegraf drejtor i se ciles eshte Engjell Musai ,eshte nje media e perditshme e pavarur me artikuj te ndryshem nga te gjitha fushat. Online mund ta gjeni ne faqen zyrtare www. Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo shekullk te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan.

Gazeta Tirana Times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per Shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne Shqiperi.

Gazeta Tema eshte nje gazete e perditshme e pavarur e botuar fillimisht ne vitin ne Tirane. Eshte nder mediat me te pelqyera dhe me nje tirazh goxha te konsiderueshem kryeredaktor I se ciles eshte Mero Baze. Faqja zyrtare e gazetes tema eshte www. Nje permbledhje mjaft e mire e shtypit shqiptarqe nepermjat jushna mban ne lidhje dhe ne korent me situaten aktuale dhe vendin tone.

Pergezime per punen tuaj shume te vlefshme. Megjithate la nje larmi informacionesh ne gazeta ku seicila tregon genjeshtren me bukur se tjetra. Mjera e pamvarur majtas dhe tjetra djathtes.

Click here to cancel reply. Me njofto per komentet ne vazhdim me e-mail. Top Lista me Gazeta Shqiptare Online. Ju lutem si mund te lexoj gjithe shkrimin ne gazeten Panorama kur nuk jepet i plote. Leave A Comment Click here to cancel reply.